poniedziałek, 22 lutego 2010

Nowości...

na razie nie w biznesowej odnodze Srebrnego Gaju (tam pojawią się niedługo;), ale w blogowym świecie.

Dziś reklamuję bezinteresownie, acz po znajomości dwa nowe blogi:

Blog kolejnej pasjonatki szycia - która przy okazji tworzy też dla SG piękne zabawki edukacyjne i przydasie dla przedszkolaków
http://szyszkowiczki.blogspot.com/ - a to już czysty nepotyzm, bo blog jest mojej siostry i siostrzenicy: Jak widać po pierwszym wpisie talent do tworzenia alternatywnych dla powszechnie rozumianych standardów rękodzielniczych dzieł ma Gajowa w genach;)

Gajowa tymczasem ugrzęzła w nudnym a obszernym zleceniu, przerywanym nagłym atakiem wiosennego zrywu porządkowego... Gajowa porzadek uwielbia, ale sprzątać nie lubi toteż czyni to z rzadka...ot tak na przykład jak teraz i ze zdumieniem odkrywa, że to nie świat za oknem taki beznadziejnie szary, tylko okna zaklejone nieprzytomnie... i że żyrandol w kuchni ma kolor ecru, a nie czekoladowy...takie drobne radości i niespodzianki dnia codziennego.

Ale z tych porządków klują się kolejne pomysły rękodzielnicze, bo jak Gajowa odgruzowuje, to widzi co wymaga upiększenia i ulepszenia i już parę rzeczy zaczęło się nocą robić... marne efekty, ku uciesze odwiedzających bloga, zostaną zaprezentowane już wkrótce;)

****
Gajowa eksperymentuje z tłami, więc mogą się tu pojawiać przez jakis czasjakieś zajączki, kaczuszki i inne inwazyjnie wiosenne elementy....

3 komentarze:

  1. Tło jest fajowskie i bardzo w sam raz na wiosnę:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Z niecierpliwą niecierpliwością zaglądam do Twojego bloga i jest b.ciekawy a zapowiedź kolejnych zdjęć mmmmmmmm....

    OdpowiedzUsuń
  3. Pat, napisałam ci maila w sprawie sześcianów PONOWNIE :)))

    OdpowiedzUsuń