piątek, 22 stycznia 2010

Dziecięce nowości

...w Srebrnym Gaju, które miały być zaprezentowane jakiś czas temu, ale Gajową dopadła zwyczajowy post roboczy wstręt do komputera, dlatego dopiero dziś.

W Srebrnym Gaju mamy pryjemność powitać nową twórczynię - Milusię - która szyje bardzo kolorowe i pomysłowe akcesoria dla dzieci. Mnie szczególnie podoba się to:


Literkowe poduszeczki do nauki czytania i pisania, oraz te oto kolorowe maty-dywaniki do pokoju dziecięcego:


Sama bym popróbowała z szyciem podobnych, ale obawiam się, że wyszło by frustrująco krzywo, więc na razie, tylko sobie patrzę i wzdycham;)

*******

Szycie w SG po godzinach oczywiście trwa, efekty zostaną zaprezentowane wkrótce, tymczasem jednak Gajowa ogłasza trochę nietypową promocję. Większość bloggerek z okazji swoich urodzin ogłasza Candy, ale w SG Candy było niedawno, a na kolejne Gajowa chciałaby przygotować jakiś wytwór własny, więc nie może go ogłosić, dopóki nie będzie wystarczająco z tworów własnych zadowolona;)

Tymczasem zatem Gajowa proponuje promocję w Srebrnym Gaju: promocja zaplanowana jest na jeden dzień - 26 stycznia - niewykluczone jednak, że i 27 stycznia jeszcze będzie działać, bo Gajowa nie do końca opanowała technikę wpisywania w sklepowy program kodów rabatowych;)

A zatem na wszystkie zakupy tego dnia (lub tych 2 dni;), po wpisaniu kodu: URE473E w koszyku zakupowym obowiązywać będzie rabat równy liczbie lat przeżytych przez Gajową....a nie jest to mało :))

***********

8 komentarzy:

 1. uhu hu... to będzie mega promocja:D

  OdpowiedzUsuń
 2. O ho ho! :)
  Datę znam i wiekopomna jest, ale się nie spodziewałam aż takiej imprezy :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hm, a czy drugą część przedostatniego akapitu należy pojąć w ten sposób, że promocja niekoniecznie zostanie uruchomiona 26 stycznia o północy? ;) ;) ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. na ile moja wiedza techniczna pozwala mi rozgryźć tę zawiłość, to 26-go działa na pewno (od północy chyba?) a 27 być może, ale niekoniecznie...;) Taki dodatkowy suspens dla zwiększenia atrakcyjności promocji;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale ten rabat jakoś dziwnie jest obliczany. W sensie, matematycznie coś mi nie gra :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Już działa jak trzeba - poprawiłam;)

  OdpowiedzUsuń