niedziela, 31 stycznia 2010

Wszystkiego po trochu....

Bo np skleroza sprawiła, że w czambuł zapomniałam zamieścić info o bardzo miłym candy u Agaty, można wygrać te oto cudne serwetki, wiec jak ktoś, tak jak ja, strasznie chce dekupażować, ale podchodzi do tego jak pies do jeża, to ma szansę wygrać mały starterek i w końcu spróbować;)

****

Poza tym na zapleczu Srebrnego Gaju trwają różne zabiegi marketingowe i w ich wyniku między innymi za dni kilkanaście wyjdziemy z Internetu i zstąpimy na ziemię,a  konkretnie do Quattro Cafe we Wrocławiu, gdzie odbędzie się walentynkowy kiermasz gajowy. Więcej info już wkrótce;)

****
W związku z powyższym rozpoczęłam kampanię szycia serduszek walentynkowych - dokumentacja zdjęciowa (jeśli będzie co dokumentować) już wkrótce. Tymczasem otrząsnąwszy się po traumatycznych przeżyciach z workiem na ziemniaki, popełniłam taką oto podkładkę podmaszynową (zdjęcia przed prasowaniem;) Szczególnie dumna jestem z lamówki, która skręciła się zaledwie 50 razy na ok. metrowym odcinku...uważny obserwator zauważy również, że romby pikowania się gdzieniegdzie nie zeszły, ale jak kto głupi i zaczyna od środka pikowanie, to mu tak wychodzi;P
Do kompletu planowany jest jeszcze pokrowiec na maszynę, ale czekam na nóż krążkowy, bo nożyczki nadal kontuzjowane po epizodzie z kartoflanym workiem;)5 komentarzy:

 1. Na serduszka czekam :) Ten kiermasz hmm intrygujący!! a może jakiś banerek dostanę w celu reklamy? I to szycie wychodzi Ci całkiem całkiem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, z tymi rombami to przesadzasz! Trzeba nieźle się wgapiać, żeby dojrzeć! Fajna podkładka. Gratuluję wyjścia na ziemię, kiermaszu i w ogóle przedsiębiorczych chęci ;). Czekam na serduszkową dokumentację :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pani, jak zwykle proszę Pani przesadza...;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam po zestaw wyróżnień:)

  OdpowiedzUsuń
 5. I jak tu człowiek ma się uczyć na błędach, jak go za te błędy chwalą?;)

  Bardziej profesjonalne info o kiermaszu będzie wkrótce i będzie mi bardzo miło, jeśli zamieścicie je u siebie!

  Edytko bardzo dziękuję za wyróżnienie! Teraz muszę pomyśleć komu je przekazać;)

  OdpowiedzUsuń