wtorek, 23 marca 2010

Cuda-wianki

...będzie sobie można upleść w tę sobotę w Obornikach Śląskich k./Wrocławia. Siostra moja, która co prawda blogowo udziela się z rzadka, ale pasję do tworzenia ma i talent takoż;), postanowiła pójść w moje ślady biznesowe, nie pomna licznych przeszkód pokotem kładących się u nóg zuchwalców chcących wypromować modę na rękodzieło, i zabiera się za organizację rękodzielniczych kursów. A więcej to już ona sama:

****
Na okoliczność wiosny i zbliżających się ŚwiątZapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu, na którym własnoręcznie będziemy robić


wianki wielkanocne lub wiosenne, jak kto woli:)


gdzie: w Obornikach Śląskich koło Wrocławia


kiedy: sobota, 27 marca, w godzinach od 10 do 13


za ile: 69 zł, cena obejmuje materiały i słodki poczęstunek

po zajęciach możliwość nabycia srebrnogajowych produktów z 10% zniżką

rezerwacja: przewidujemy 6-8 uczestników, rezerwujemy miejsca po 50% zaliczce (która musi wpłynąc na nasze konto do czwartku do godz 15ej) przepadającej na rzecz organizatora, jeśli uczestniczka nie pojawi się na spotkaniu.
*****
 
Ze swojej strony dodam, że są to zajęcia raczej dla osób początkujących, których wśród moich czytaczy, na ile się orientuję, raczej nie ma, ale proszę o przekazanie tej informacji dalej;) Na warsztaty można przyjść z dziećmi, ale raczej starszymi, żeby mogły w nich także uczestniczyć.
 
Już wkrótce, jak Gajowa przewali kolejne zlecenie, to zaprezentuje zdobycze materiałowe, bo ostatnio zaszlała bez umiaru, nie pomna tego, że z szyciem jej nadal idzie umiarkowanie źle;P

4 komentarze:

 1. Gratulacje dla siostry :)
  ach ten Dolny śląsk :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj zazdroszczę Wam spotkania !!! Ale ja trochę daleko do Was mam !
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aj cholender, na 9 mam fryzjera...

  OdpowiedzUsuń
 4. Patuś, masz u mnie Tildę w wybranym kolorze:)Tadam:)

  OdpowiedzUsuń