poniedziałek, 1 marca 2010

Wiosenne porządki

....dopadły i Srebrny Gaj :) Czas odkurzyć gajową skrzynię i wpuścić do niej wiosnę - a że gajowa skrzynia pęka w szwach, przez cały marzec będziemy się wyprzedawać z zapasów.

Na pierwszy rzut wietrzenie przedpokoju i garderoby: od 03.03 do 10.03 wszystkie towary z tych kategorii 15% taniej - zapraszam!

Rabat obowiązuje po wpisaniu przy zamówieniu kodu: WIE2B1C

A przy okazji chwalę się koszem wyróżnień od Kasi .

Jak zwykle wypadałoby je przekazać dalej, a ja nie jestem w stanie rozstrzygnąć dylematu, komu się bardziej należą;( Wszystkie oglądane blogi, które mam wymienione z lewej strony odwiedzam regularnie i uwielbiam czytać...w związku z tym, postanowiłam dziś wybrać blogowe nowości (nowości sensu stricte lub odkryte dopiero co przeze mnie;)

Zatem wyróżnienia wędrują do:
Szyszki - z zachętą do większej odwagi pokazywania swoich dokonań ;)
Annaszy - za multimedialność: rękodzieła wszelakie i cudne ogrodowe widoki;)
Kornelii - z nadzieją, że pokaże na swoim blogu, jakie ma fantastyczne pomysły szyciowe, bo to co tam jest do tej pory to ledwie malutki ułamek, tego co tworzy;)

3 komentarze:

  1. Ach, ach dziękuję za wyróżnienie , goszczę tutaj z uśmiechem na twarzy (szerokim!!!) I zaraz zaraz spieszę do mojego "łysego" bloga aby uwidocznić dzisiejsze (stworzonko stworzone dzisiaj).

    OdpowiedzUsuń
  2. Gajowo -gratuluję wyróżnień, należą się jak najbardziej :) i przeogromnie dziękuję za umieszczenie sankowego banerka (tu podskakuję z radości hejho hejho),pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. No to mnie zaskoczyłaś nieźle :)) Prześlicznie dziękuję, Pat! :)) Aż mi się ciepło na serduchu zrobiło! :*

    OdpowiedzUsuń