czwartek, 19 listopada 2009

Dla dzieci, o dzieciach...

i generalnie infantylnie;)

Najpierw dla dzieci....tych dość dużych też, gdyż cudeńka szydełkowe Sanki, które właśnie wylądowały w Srebrnym Gaju, nie tylko dla dzieci się nadają. Bardzo, ale to bardzo sie cieszę, że Sanka zdecydowala się na współpracę z Gajem, gdyż jej koty już dawno wpadły mi w oko na innych portalach, a jak zobaczyłam, jakie piękności jeszcze robi, no to wpadłam na całego;) zobaczcie zatem i Wy, jeśli jeszcze niepowtarzalnego stylu Sanki nie znacie:
Jak dla mnie - mistrzostwo świata!;)

******
Teraz o dzieciach - jak zauważycie, z prawej strony bloga pojawił się nowy banner, kierujący do miejsca, które bezinteresownie (no prawie, bo gajowy banner tam zawiśnie;), ale z głębi serca polecam. Zabawianki to autorski program pani Adeli, który z dużym powodzeniem realizuje we Wrocławskim Centrum Mamy Dziecko. Polecam, bo z Potwornicką chodziłyśmy i obie byłyśmy zachwycone. Gdyby nei to, że nam centrum przenieśli w miejsce, do którego od nas nie sposób dojechać, to byśmy chodziły nadalk...a tak, chyba przeniesiemy się na zajęcia sobotnie, żeby nas Nadworny (w cywilu tatuś;) mógł wozić.
Zabawianki na razie odbywają się tylko we Wrocławiu, ale na stronie można znaleźć mnóstwo fajnych propozycji zabaw z maluchami - o tu -  więc wszystkim mamom większych i mniejszych Potworów i Potwornickich polecam;)

*******
I jeszcze Candy...przypominam, że do północy można jeszcze się dopisywać!

I prawie bym zapomniała: są boskie mikołajowe serduszka do wygrania...o tutaj:  http://mojdom-mojaostoja.blogspot.com/2009/11/swiety-mikoaj.html :)

*****
A o Gajowych scrap-ladies będzie jutro, gdyż poczta polska nam zrobiła psikusa i paczki bedące clou scrapowego posta przetrzymała - w sumie nie dziwota, bo cudności przyszły takie, że ktoś pewno się w okienku zachwycił i zaooglądał...;)


3 komentarze:

 1. sanka jest boska...
  ja też się zachwycam:)
  i nie mogę się doczekać losowania;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kotka z kociakiem w chuście no odjazd totalny !!
  Chustonoszka hii kocia !!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki Pat za te słowa :) serducho mocniej zabiło z radości.

  OdpowiedzUsuń