sobota, 21 listopada 2009

Scrapowy karnawał

W końcu mogę zebrać razem i przedstawić prawie wszystkie Gajowe Scrap-ladies;) O Oldze i Jaspisowej była już mowa, a teraz dołączyła do nich silna grupa pod wezwaniem...a raczej przywództwem Leny, która Gaj szeroko rozreklamowała wśród zdolnych dziewczyn;)

A zatem zacznijmy od samej inspiratorki ze Zjawinkowa. Lena ma tysiąc pomysłów na minutę, a co jeden to lepszy! Gdybym chciała wziać je wszystkie do sklepu, to by nam półek zabrakło, więc na początek mamy u nas Leny twórczość dla najmniejszych;)


Ale w planie są już inne rzeczy, w tym baaardzo różowa kolekcja;)

Zaraz po Lenie dołączyła do nas Katrina z fantastyczną kolekcją zielonych notesów. Przyjrzyjcie się im uważnie - nie trzeba znać się na scrapbookingu, żeby docenić niezwykłe ornamenty i wykończenia tych cudeniek:


A potem już poszło lawiną;) I tak mamy w Gaju wysyp kartek okolicznościowych i ślubnych

Rybiookiej


Basi z misz-maszu Barbary

Kasi z Kasiulkowa


I to nadal jeszcze nie koniec, bo czekamy na dostawy od kilku innych Pań;)

Zapowiadam też wstępnie, bo negocjacje trwają, ale jak się dogadamy...a wola obustronna jest... to w Srebrnym Gaju pojawi się kolekcja Tildowa! Jako fanatyczna wielbicielka tego stylu chyba czerwony dywan rozwinę, jak pierwsze tildowe produkty w moich progach zagoszczą;)

*****

Chętni do udziału w Candy zostali już podliczeni i wydrukowani celem losowania, które nastąpi dziś wieczór, jak maszyna losująca wróci z wycieczki z tatą. Wyniki ogłoszę dziś lub jutro rano, zależnie od tego jak szybko Nadworny Fotograf przygotuje relację z losowania;)

4 komentarze:

 1. Pięknego rozwoju życzę!
  Zaszczyt dla mnie być w takim gronie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne scrapowe szaleństwo!
  eh...karteczki świąteczne mnie zachwyciły!

  OdpowiedzUsuń
 3. w takim towarzystwie to pomysły same do głowy przychodzą :)
  ja chcę w Gaju zostać na dłużej!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Scrapy rewelacyjne!Chyba się zakochałam w nich!Pozdrawiam.
  Asia

  OdpowiedzUsuń