środa, 11 listopada 2009

Święto....

Dziś będzie mentorsko i moralizatorsko...częściowo z powodu lekkiego padu zdrowotnego (organizm uprzejmie informuje, że gospodarka rabunkowa prowadzona przez Gajową mu się nie podoba, i albo Gajowa da sobie na wstrzymanie, albo on poszuka sobie innego uzytkownika;), a częściowo z powodu święta właśnie....to może banalne, ale gdyby nie ta niepodległość, po wiele razy tracona i w końcu na dobre odzyskana, to byśmy nie czytali wzajemnie swoich blogów i nie kupowali w internetowych sklepach, tylko mieli do dyspozycji dwie strony internetowe: jedną partyjną a drugą rządową;)) więc jakby nam na co dzień patriotyzm i szczytne ideały nie były odległe, to warto przez chwilę pomyśleć, co by było gdyby i ucieszyć się, że ktoś nam tę niepodległość wywalczył.

Tyle mentorstwa, od jutra wracam do tajników e-commerce, bo szykuje się wielka dostawa kolejnych cudów i  już zdobytych klientów nie wolno zaniedbać;) widzę, ze w Candy zebrała się całkiem pokaźna liczba chętnych, a jeszcze 10 dni zostało do losowania!

W tle Gajowa produkuje kolejne lalki, misie i zajączki, mając podświadomie nadzieję, że się zdrowotnie wyloży, bedzie zmuszona do wzięcia urlopu z pracy nr 1 i będzie mogła bez skrępowania oddawać się pasjom artystycznym;) Zdjęcia już wkrótce (produktów, nie Gajowej w pracy;P)

5 komentarzy:

 1. Niech Gajowa dba o siebie i zażywa witaminy !!!

  Wolność ważnym elementem jest naszego życia !!Nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę !

  OdpowiedzUsuń
 2. pat...zdrowiej, bo ty też jesteś ważnym elementem naszego życia. ot co:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia w pracy też by się przydały! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęć w pracy nie będzie, gdyż Gajowa nie chce demaskować swojego oblicza i utracić 90 procent czytelników ;P

  Dziękuję za ciepłe słowa! Zmotywowana idę po witaminy oraz czekoladę - średnio zdrową, ale na dobre samopoczucie idealną;)

  OdpowiedzUsuń
 5. no..to mi się podoba...idziesz po witaminy, czekoladę, w ręku trzymasz chmielewską... jest nadzieja, że to cię postawi na nogi:)

  a z tym demaskowaniem to byś nie przesadzała!

  OdpowiedzUsuń